Menu

Sesje fotograficzne cechują się nieco innym podejściem do tematu niż reportaż. Zazwyczaj mamy czas na zaplanowanie zdjęć, wybranie miejsca i pory dnia. W razie potrzeby dane ujęcie można powtórzyć. Ważnym elementem podczas wykonywania takich zdjęć jest poznanie osoby, jej charakteru, przez co zdjęcia będą bardziej naturalne. Im więcej naturalności tym lepiej, także spontaniczność jest jak najbardziej wskazana 🙂

Sesje ślubne polecam wykonywać innego dnia niż tego, w którym odbywa się główna uroczystość. Pozwoli to na dużo większą swobodę.

Obecne mieszkam we Wrocławiu, jednak moja oferta skierowania jest do wszystkich mieszkańców naszej planety, we wszystkich jej zakątkach 🙂 Jeśli macie szalone pomysły na sesję, ciekawe miejsca o dziwnych porach to nie wahajcie się do mnie napisać!

Chcielibyście mieć zdjęcia ze swoim psem, kotem, w nocy na zamku, w środku lasu czy wysoko w górach? Czekam na telefon lub e-mail 🙂

W związku z indywidualnym podejściem do zleceń wszelkie zapytania o ceny i dostępność proszę kierować na adres e-mail lub telefon.
Dane kontaktowe w zakładce kontakt.